Rahvuslik päästekoerte vee-eksam Männikul 09.08.2014 tulemused

Aeg: 09.08.2014 algus kell 9.00
Koht: Harjumaa, Tallinn, Silikatsiidi 8, kogunemine kell 8.00
Kategooria: RH-W E+A (veepääste)

Kohtunikud: Mr. Daniel Sedlak (CZ)
Korraldav organisatsioon: Eesti Otsingukoerte Klubi ja Eesti Newfoundlandi Koerte Klubi

Peakorraldaja Ene Sikk, kontakttelefon 5131516

TULEMUSED:

  Handler name Dog name Result Waterwork Obedience & Dexterity Total Grade
  RH-W E            
1 Andrus Mitt Jewelhope Jesse James - 17 70 - unsatisfactory
2 Aili Kivinurm Norbon Hill Bell Olive Nuare RH-W E 71 85 156 satisfactory
  RH-W A            
3 Johanna Andersson Bearessence Byebyebeautiful - 168 61 - unsatisfactory
4 Andrejs Bakulenko Dali Jakima Lucky RH-W A 175 72 247 good
5 Johanna Andersson Metrostars Against The Wind - 164 63 - unsatisfactory
6 Kadri Viljalo Perri   ei osalenud didn't participate    

Palju õnne kõikidele osalejatele ja suured tänud abilistele ja korraldajatele!

 

Rahvuslik päästekoerte maa-alaotsingu eksam Viimsis 10.08.2014 tulemused

Aeg: 10.08.2014
Koht: Harjumaa, Viimsi 
Kategooria: RH-FL A, B (Maa-ala otsing)

Kohtunik: Mr. Daniel Sedlak (CZ)
Korraldav organisatsioon: Eesti Otsingukoerte Klubi
Peakorraldaja: Ingrid Eha

TULEMUSED:

  Handler   name Dog Name Result Area search Obedience & Dexterity Total Grade
  FL A            
1 Ene Sikk Peterburzhskiy Suvenir Sellvetris

-

10 49 - unsatisfactory
2 Kris Heinsoo Perfect Diamond Shadow Dog - 169 43 - unsatisfactory
3 Piret Koor Margman Niten RH-FL A 193 70 263 good
4 Liia Rikkinen Blaze Cobra RH-FL A 180 86 266 good
5 Liina Ulm Zottelbart von Hetzeldorf Conri - 141 58 - unsatisfactory
  FL-B            
6
Jaakko Vaahtoniemi Heleros Argon RH-FL B 165 76 241 good
7 Kristi Kreitsmann Juht Ivor RH-FL B 197 78 275 very good
8 Monika Rusing Margman Brigitta Brighty - 122 83 - unsatisfactory
9 Margot Luukas White Gold Dream Alfix RH-FL B 144 70 214 satisfactory
10 Katrin Vellesalu Heleros Tara - 102 63 - unsatisfactory
               

Õnnesoovid osalejatele ja suur-suur aitähh kõikidele abilistele, figurantidele ja korraldajatele!

IPO-R testitud koerad Eestis

Rahvusvaheline Päästekoerte Organisatsioon IRO ja FCI on töötanud välja ühtsed eeskirjad, mille alusel viiakse läbi eksameid ühtsetel alustel päästekoertele kogu maailmas. Rahvusvahelisi IPO-R teste korraldavad IRO liikmesorganisatsioonid, need eksamid toimuvad IRO egiidi all, mis tähendab, et sõltumatud eksamikohtunikud määratakse IRO poolt ning IPO-R testide kalender on avaldatud IRO veebilehel. Rahvuslikke eksameid on õigus korraldada Eesti Kennelliidu liikmesorganisatsioonidel kutsudes hindama vastava IPO-R ala hindamisõigust omavaid rahvusvahelisi IRO või FCI väliskohtunikke ning rahvuslikke EKL-i katsekohtunikke. Alates 2016. aasta lõpust on Eestis 2 IPO-R maa-ala otsingu hindamisõigust omavat rahvuslikku katsekohtunikku.

Sooritatud eksam on tõestus päästekoera edukast väljaõppest vastaval erialal. Eksam koosneb kahest osasooritusest, vastav erialaosa A (maa-ala, jälg, varing vms) ja kuulekus ning osavus B osana. Samal päeval võib koer sooritada eksami vaid ühel erialal. 

Alljärgnevas koondtabelis on kajastatud kõikide Eesti koerte ja koerajuhtide saavutatud IPO-R tulemused nii Eestis kui välismaal toimunud eksamitel või võistlustel viimase 9 aasta jooksul.

Aeg Korraldaja Kohtunik Tõug Koer Koerajuht Punktid Tulemus
2017              
11.11.17 EOKK M.Luukas, M.Rusing MAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin 265 RH-FL B
11.11.17 EOKK M.Luukas, M.Rusing SLK Margman Hexe Ingrid Kõrgesaar-Lillmets 262 RH-FL A
11.11.17 EOKK M.Luukas, M.Rusing SLK Uni Oger Schloss Viire Hints 177 RH-FL E
11.11.17 EOKK M.Luukas, M.Rusing SLK Margman Leona Marelle Linde 176 RH-FL E
7.-8.10.17 EOKK H.Murase SLK Margman Niten Piret Koor 272 RH-FL B
7.-8.10.17 EOKK H.Murase SLK Margman Acapella Piret Koor 261 RH-FL B
7.-8.10.17 EOKK H.Murase HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 260 RH-FL B
7.-8.10.17 EOKK H.Murase LAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Aili Kivinurm 228 RH-FL B
7.-8.10.17 EOKK H.Murase SLK Quarrel Arro Laili Ojaste 186 RH-FL E
7.-8.10.17 EOKK H.Murase DOB Stay In Style Stricer Karin Jagant 162 RH-FL E
22.07.2017 SZBK ČR, Tšehhi V.Babička LAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Aili Kivinurm 243 RH-W A
22.07.2017 SZBK ČR, Tšehhi V.Babička HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 193 RH-W E
01.07.2017 EOKK M.Rusing, M.Luukas SLK Margman Acapella Piret Koor 259 RH-FL B
01.07.2017 EOKK M.Rusing, M.Luukas SLK Margman Nacre Piret Koor 230 RH-FL B
01.07.2017 EOKK M.Rusing, M.Luukas MAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin 255 RH-FL A
01.07.2017 EOKK M.Rusing, M.Luukas SLK Stark Fassen Viktorija Merike Võsu 217 RH-FL A
01.07.2017 EOKK M.Rusing, M.Luukas SSN Saturain Quantum of Solace Katrin Laaniste 180 RH-FL E
10.-11.06.17 SPKL, Soome C.Kranz IVS Perfect Diamond Shadow Dog Kris Heinsoo 265 RH-FL B
29.-30.04.17 EKL-KKK, EOKK D.Richard HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 261 RH-FL B
29.-30.04.17 EKL-KKK, EOKK D.Richard SLK Margman Niten Piret Koor 247 RH-FL B
29.-30.04.17 EKL-KKK, EOKK D.Richard IVS Perfect Diamond Shadow Dog Kris Heinsoo 219 RH-FL B
29.-30.04.17 EOKK D.Richard BRC Icepeak Prider's Ranger Mari Tobias 252 RH-FL A
29.-30.04.17 EOKK D.Richard LAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Aili Kivinurm 250 RH-FL A
29.-30.04.17 EOKK M.Luukas MAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin 190 RH-FL E
29.-30.04.17 EOKK M.Luukas SLK Flutwelle Winky Anni Renno 185 RH-FL E
2016              
12.11.2016 EOKK W.Hoffmann SLK Margman Acapella Piret Koor 262 RH-FL A
12.11.2016 EOKK W.Hoffmann SLK Margman Nacre Reet Nipper 244 RH-FL A
12.11.2016 EOKK W.Hoffmann VLK Estrellest Xarrety Helen Kommussar 170 RH FL E
21-25.09.16 IRO World Championship, Itaalia P.Sabacky, J.Meijer MIX Perri Kadri Viljalo 283 RH-FL B 5/48
11.09.2016 EPKÜ R.Gerritsen IVS Perfect Diamond Shadow Dog Kris Heinsoo 272 RH-FL B
11.09.2016 EPKÜ R.Gerritsen SLK Margman Hexe Ingrid Kõrgesaar-Lillmets 257 RH-FL A
11.09.2016 EPKÜ R.Gerritsen LAB Sophie For Dolbia Sykstus Marilis Saul 235 RH-FL A
11.09.2016 EPKÜ R.Gerritsen SLK Margman Acapella Piret Koor 192 RH-FL E
11.09.2016 EPKÜ R.Gerritsen ISS Sweetie-Pie Queen of New Orleans Merike Võsu 180 RH-FL E
11.09.2016 EPKÜ R.Gerritsen KUL Siimline's Moonbow Reelika Kaasik 165 RH-FL E
10.-11.09.16 EPKÜ R.Gerritsen MIX Perri Kadri Viljalo 261 RH-F B
10.-11.09.16 EPKÜ R.Gerritsen SLK Stark Fassen Viktorija Merike Võsu 224 RH-F B
10.-11.09.16 EPKÜ R.Gerritsen HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 258 RH-F A
06.08.2016 HEPeKO, Soome Marita Packalen HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 292 RH T-B
07.-08.05.16 Lidköping BK, Rootsi Leif Sundberg MIX Perri Kadri Viljalo 288 RH T-B
23.-24.04.16 EKL-KKK, EOKK Marko Brucan HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 276 RH FL-B
23.-24.04.16 EKL-KKK, EOKK Marko Brucan SLK Margman Niten Piret Koor 266 RH FL-B
23.-24.04.16 EKL-KKK, EOKK Marko Brucan IVS Perfect Diamond Shadow Dog Kris Heinsoo 266 RH FL-B
23.-24.04.16 EKL-KKK, EOKK Marko Brucan SLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing 266 RH FL-B
23.-24.04.16 EKL-KKK, EOKK Marko Brucan VLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas 252 RH FL-B
23.-24.04.16 EOKK Marko Brucan MAL Sacraal Hart Leska Teus Tijsseling 287 RH FL-A
23.-24.04.16 EOKK Marko Brucan MIX Fredi Marika Reinol 179 RH FL-E
23.-24.04.16 EOKK Marko Brucan SLK Margman Acapella Piret Koor 179 RH FL-E
2015              
07.-09.08.15 EOKK Astrid Laner MIX Perri Kadri Viljalo 280 RH FL-B
07.-09.08.15 EOKK Astrid Laner HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 273 RH FL-A
07.-09.08.15 EOKK Astrid Laner IVS Perfect Diamond Shadow Dog Kris Heinsoo 248 RH FL-A
07.-09.08.15 EOKK Astrid Laner SLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing 245 RH F-A
09.-10.05.15 SBK Varberg, Rootsi Detlef Kühn MIX Perri Kadri Viljalo 252 RH T-B
09.-10.05.15 SBK Varberg, Rootsi D.Kühn, W.Hoffmann HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 247 RH T-A
25.-26.04.15 EOKK Katja Skulj MIX Perri Kadri Viljalo 287 RH FL-B
25.-26.04.15 EOKK Katja Skulj SLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing 276 RH FL-B
25.-26.04.15 EOKK Katja Skulj SLK Heleros Argon Jaakko Vaahtoniemi 230 RH FL-B
25.-26.04.15 EOKK Katja Skulj HOL Enlil les Crocs de l'Olympe Heidi Nuust 270 RH FL-A
25.-26.04.15 EOKK Katja Skulj MIX Rhicco Laili Ojaste 213 RH FL-A
2014              
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak ACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann 263 RH FL-B
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak CC Angelo Del Guardiano Bugsy Siegel Evi Peterson 246 RH FL-B
11.-12.10.14 EOKK  Ruud Haak  SLK  Peterburzhskiy Suvenir Sellvetris Ene Sikk 262 RH FL-A 
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak MIX Rhicco Laili Ojaste 190  RH FL-E 
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak SLK Margman Hexe Ingrid Kõrgesaar-Lillmets 188 RH FL-E
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak HOL Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas 188 RH FL-E
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak HOV Damihoff Dagobert Madi Nõmm 179 RH FL-E 
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak SLK Fest Kiefer Lavita Inge Uigru 167  RH FL-E 
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak SSN  Zottelbart von Hetzeldorf Conri  Liina Ulm 163 RH FL-E
11.-12.10.14 EOKK Ruud Haak  SLK  Margman Nacre  Reet Nipper  148  RH FL-E 
10.10.2014 EOKK Ruud Haak MIX Perri Kadri Viljalo 280 RH F-A
10.10.2014 EOKK Ruud Haak SLK Heleros Argon Jaakko Vaahtoniemi 255 RH F-A
10.10.2014 EOKK Ruud Haak SLK Stark Fassen Viktorija Merike Võsu 222 RH F-A
10.10.2014 EOKK Ruud Haak SLK Heleros Tara Jaakko Vaahtoniemi 213 RH F-A
10.08.2014 EOKK Daniel Sedlak LAB Juht Ivor Kristi Kreitsmann 275 RH FL-B
10.08.2014 EOKK Daniel Sedlak SLK Heleros Argon Jaakko Vaahtoniemi 241 RH FL-B
10.08.2014 EOKK Daniel Sedlak VLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas 214 RH FL-B
10.08.2014 EOKK Daniel Sedlak SLK Margman Niten Piret Koor 263 RH FL-A
09.08.2014 EOKK Daniel Sedlak LAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Aili Kivinurm 156 RH W-E
19.-20.07.14 EPKÜ Kurt Schafar LAB Juht Ivor Kristi Kreitsmann 238 RH T-B
19.-20.07.14 EPKÜ Kurt Schafar LAB Juht Ivor Kristi Kreitsmann 262 RH T-A
2013              
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen VLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas 245 RH T-A
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen SLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing 229 RH T-A
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen SLK Margman Yamaica Maire Õunmaa 167 RH T-E
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen SLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing 161 RH T-E
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen SLK Margman Quicken Piret Koor 285 RH FL-B
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen SLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu 228 RH FL-B
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen LAB Follies Funny Finn Jaanika Jundas 249 RH FL-A
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen SLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing 238 RH FL-A
19.-20.10.13 EOKK R.Gerritsen OES Gran Fortuna Ancella Mari Tobias 226 RH FL-A
19.10.2013 Porvoon   Palveluskoirat, Soome S.Pellikka SLK Heleros Tara Katrin Vellesalu 275 RH T-A
19.10.2013 Porvoon   Palveluskoirat, Soome S.Pellikka SLK Heleros Argon Jaakko Vaahtoniemi 262 RH T-A
18.08.2013 EOKK D.Sedlak SLK Margman Niten Piret Koor 186 RH FL-E
18.08.2013 EOKK D.Sedlak SLK Peterburzhskiy   Suvenir Sellvetris Ene Sikk 156 RH FL-E
18.08.2013 EOKK R.Gerristen,   D.Sedlak MIX Perri Kadri Viljalo 282 RH FL-B
18.08.2013 EOKK R.Gerritsen,   D.Sedlak SLK Margman Diffany Maire Õunmaa 233 RH FL-B
17.08.2013 EOKK D.Sedlak,   R.Gerritsen CC Angelo Del Guardiano Bugsy Siegel Evi Peterson 253 RH FL-A
17.08.2013 EOKK D.Sedlak,   R.Gerritsen SLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu 250 RH FL-A
2012              
7.10.2012 EOKK Leif   Sundberg SLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing 186 RH FL-E
7.10.2012 EOKK Leif   Sundberg SLK Margman Yamaica Maire Õunmaa 181 RH FL-E
7.10.2012 EOKK Leif   Sundberg VLK Estrellest Xarrety Erki Muru 159 RH FL-E
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg MIX Perri Kadri Viljalo 281 RH FL-B
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg SLK Heleros Argon Jaakko Vaahtoniemi 261 RH FL-B
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg VLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas 259 RH FL-B
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg KUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai 256 RH FL-B
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg SLK Heleros Tara Katrin Vellesalu 239 RH FL-B
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg ACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann 286 RH FL-A
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg VLK Tagabo Prima Pajas Leili Kang 164 RH FL-E
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg CC Angelo Del Guardiano Bugsy Siegel Evi Peterson 162 RH FL-E
6.10.2012 EOKK Leif   Sundberg SLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu 161 RH FL-E
26.08.2012 Lapuan   Koiraharrastajat, Soome Jorma   Lankinen MIX Perri Kadri Viljalo 279 RH FL-B
25.08.2012 Lapuan   Koiraharrastajat, Soome Jorma   Lankinen MIX Perri Kadri Viljalo 273 RH T-B
04.-05.08.12 EOKK Detlef   Kühn SLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing 265 RH FL-B
04.-05.08.12 EOKK Detlef   Kühn LAB Juht Ivor Kristi Kreitsmann 249 RH FL-B
04.-05.08.12 EOKK Detlef   Kühn SLK Margman Diffany Maire Õunmaa 237 RH FL-B
04.-05.08.12 EOKK Detlef   Kühn MIX Perri Kadri Viljalo 237 RH FL-B
04.-05.08.12 EOKK Detlef   Kühn SLK Heleros Tara Katrin Vellesalu 252 RH FL-A
04.-05.08.12 EOKK Detlef   Kühn SLK Heleros Argon Jaakko Vaahtoniemi 219 RH FL-A
04.-05.08.12 EOKK Detlef   Kühn SLK Flutwelle Prints Silver Siim 213 RH FL-A
1.07.2012 Koirakerho   Tassut, Soome Sirppa   Pellika MIX Perri Kadri Viljalo 285 RH T-A
2011               
06.08.11  EOKK  Jerneja   Ternovec  SLK  Margman Brigitta Brighty  Monika Rusing  253  RH FL-B
06.08.11  EOKK  Jerneja   Ternovec  SLK  Margman Diffany  Maire Õunmaa  249  RH FL-B
05.08.11  EOKK  Jerneja   Ternovec  SLK  Flutwelle Prints  Silver Siim  184 RH-E FL
05.08.11  EOKK  Jerneja   Ternovec  SLK  Heleros Argon  Jaakko Vaahtoniemi 181  RH-E FL
05.08.11  EOKK  Jerneja   Ternovec  SLK  Heleros Tara  Katrin Vellesalu  176  RH-E FL
05.08.11  EOKK  Jerneja   Ternovec   DOB Halettah Dream Destiny  Marit Undusk  176  RH-E FL
05.08.11  EOKK  Jerneja   Ternovec  LAB  Sparkhouse Goody-Goody  Jaanika Jundas  172  RH-E FL
2010              
17.10.2010 EOKK Sirpa   Pellikka MIX Perri Olavi Kavald 283 RH-FL A
17.10.2010 EOKK Sirpa   Pellikka KUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai 267 RH-FL A
17.10.2010 EOKK Sirpa   Pellikka MIX Thor Kadri Viljalo 265 RH-FL A
17.10.2010 EOKK Sirpa   Pellikka LAB Juht Ivor Kristi Kreitsman 250 RH-FL A
16.10.2010 EOKK  Sirpa   Pellikka  OES  Gran Fortuna Ancella  Mari Tobias  186  RH-E FL 
16.10.10  EOKK  Sirpa   Pellikka  ACD  Cossaks Zelda Power  Karin Lassmann  166  RH-E FL 
16.10.10  EOKK  Sirpa   Pellikka  VLK  Joulumaan   ArticOodiLucia Imbi Tedrekin  165  RH-E FL 
15.10.2010 EOKK Sirpa   Pellikka MIX  Thor Kadri Viljalo  276  RH-F A 
18.07.2010 IPSON Jerneja   Ternovec SLK Margman Diffany Maire Õunmaa 257 RH-FL A
18.07.2010 IPSON Jerneja   Ternovec SLK Margman Quicken Piret Koor 251 RH-FL A
18.07.2010 IPSON Jerneja   Ternovec VLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas 243 RH-FL B
2009              
4.10.2009 EPKÜ Astrid Laner, Alfons Fieseler SLK Margman Diffany Maire Õunmaa 262 RH-F A
3.10.2009 EPKÜ Astrid Laner, Alfons Fieseler VLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas 264 RH-FL A
3.10.2009 EPKÜ Astrid Laner, Alfons Fieseler SLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing 253 RH-FL A
13.09.2009 MARGMAN Holger Eller VLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas 188 RH-E FL
13.09.2009 MARGMAN Holger Eller DOB Fjordneck Lovey Lara Õie Soovik 185 RH-E FL
13.09.2009 MARGMAN Holger Eller SLK Estrellest Exe Heli Reili 180 RH-E FL
19.04.2009 EKSL Holger Eller VLK Escort of White Energy Pille Kask 188 RH-E FL
2008              
24.05.2008 HEPeKO, Soome Gerd Thanner, Jerneja Ternovec MIX Thor Kadri Viljalo 259 RH-T A

RH-FL E, A või  B tase - päästekoerte maa-alaotsingu eksam

RH-T E, A või B tase - päästekoerte varinguotsingu eksam

RH-F E, A või B tase - päästekoerte jäljeeksam

RH-W E, A või B tase - päästekoerte vee-eksam

† - koerad, kes ei ole enam meiega