RV IRO päästekoerte võistlused RH-F ja FL 07.-09.08.2015 Tagadil

RAHVUSVAHELISED IRO PÄÄSTEKOERTE KATSED IPO-R RH- F ja RH-FL

Aeg: 07.-09.08 2015

Kategooriad: IPO-R RH-F E, A ja B (jälg)

IPO-R RH-FL E, A ja B (maa-ala otsing)

Koht: Harjumaa

Kuulekus ja osavuse plats: ESLÜ Tagadi treeningplats, Saku vald

Kohtunik: Astrid Laner (IT)

Korraldav organisatsioon: Eesti Otsingukoerte Klubi

Peakorraldaja: Helen Kommussar

RH-FL B autasustamine - foto Mihkel Rikas

RH-F A ja RH-FL A autasustamine - foto Mihkel Rikas

ÜRITUSE PILDID:

Kuulekus ja osavus laupäeval - Reelika pildid, vaata SIIT!

Kuulekus ja osavus laupäeval ja pühapäeval - Mihkli pildid, vaata SIIT!

Mõned klõpsud reedesest jäljest ja pühapäevasest maa-ala otsingust - Margoti pildid, vaata SIIT!

TULEMUSED:

Tulemusi EKL katsetulemuste andmebaasis vaata SIIT ja IRO kodulehelt SIIT!

JÄLG 7-8.august 2015        
Klass Koera nimi tõug Omanik/ Punktid Kokku Hinne Tulemus Koht
Koerajuht A B
RH-F A Margman Wildfire Wanda SLK Monika Rusing 155 90 245 H RH-F A 1.
RH-F B Perri MIX Kadri Viljalo 88 89 - MR - -
RH-F B Heleros Tara SLK Katrin Vellesalu 44 75 - MR - -
RH-F B Heleros Argon SLK Jaakko Vaahtoniemi 25 70 - MR - -
RH-F B Blaze Cobra MAL Liia Rikkinen 20 91 - MR - -
MAA-ALAOTSING 8-9.august 2015       
Klass Koera nimi tõug Omanik/ Punktid Kokku Hinne Tulemus Koht
Koerajuht A B
RH-FL A Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern HLK Margot Luukas 185 88 273 VH RH-FL A 1.
RH-FL A Perfect Diamond Shadow Dog IVS Kris Heinsoo 176 72 248 H RH-FL A 2.
RH-FL A Follies Funny Finn LAB Jaanika Jundas 112 55 - MR - -
RH-FL A Norbon Hill Bell Olive Nuare LAB Aili Kivinurm 48 70 - MR - -
RH-FL A Kimberli Silver Spirit BOX Olga Bobileva 43 58 - MR - -
RH-FL A Sophie For Dolbia Sykstus LAB Marilis Saul 39 59 - MR - -
RH-FL A Margman Yamaica SLK Maire Õunmaa 19 70 - MR - -
RH-FL A Ingardia Absolute BC Vladislava Akimova 17 81 - MR - -
RH-FL A Stark Fassen Viktorja SLK Merike Võsu 14 70 - MR - -
RH-FL A Momento Amber ALK Iveta Pukite - - - DSQ - -
RH-FL B Perri MIX Kadri Viljalo 186 94 280 VH RH-FL B 1.
RH-FL B Peterburzhskiy Suvenir Sellvetris SLK Ene Sikk 128 21 - MR - -
RH-FL B Ariadna Pathfinder Sardogs VLK Anna Vinogradova 126 53 - MR - -
RH-FL B Juht Ivor LAB Kristi Kreitsmann 102 78 - MR - -
RH-FL B Margman Wildfire Wanda SLK Monika Rusing 87 34 - MR - -
RH-FL B Donnan Call Me Bessie NSR Matleena Kujala - - - DSQ - -

Suurimad tänud kohtunikule, korraldusmeeskonnale ja abilistele! Palju õnne võitjatele ja teistele edu edaspidiseks harjutamiseks!