IPO-R EMV 2017 ja IPO-R maa-ala otsingu ja jälje võistlused Pihalis 29.-30.04.2017 tulemused

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2017 JA RAHVUSLIKUD PÄÄSTEKOERTE VÕISTLUSED IPO-R RH-FL ja RH-F

Aeg: 29.-30.04.2017
Kategooriad: IPO-R RH-FL B Eesti Meistrivõistlused 2017 maa-ala otsingus
IPO-R RH-FL E, A (maa-ala otsing) ja RH-F B (jälg)
Koht: Raplamaa, Kohila vald, Pihali küla
Kohtunikud: Danielle Richard (Belgia), Margot Luukas (Eesti) võistlusklass RH-FL E
Korraldav organisatsioon: Eesti Otsingukoerte Klubi
Peakorraldaja: Jaanika Jundas

Maa-ala otsingu RH-FL B Eesti Meistrivõistlused (EMV) korraldati koostöös EKL-KKK-ga. IPO-R Eesti Meister 2017 tiitlile võistlesid koerad, kes on kantud EST-registrisse ning omavad vähemalt RH-FL A taseme tulemust. Esmakordselt said õiguse osaleda mitte EST-registrisse kantud koerad ja välismaised koerad, kuid meistritiitlile nad kandideerida ei saanud.

TULEMUSED:

IPO-R Eesti Meistrivõistlused 2017

Eesti IPO-R Meistrid 2017 on hollandi lambakoer Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern ja koerajuht Margot Luukas!

 

Koer Tõug Koerajuht A  B Punktid Hinne Tulemus Koht
Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern HLK Margot Luukas 170  91 261 H RH-FL B 1
Iines MIX Kirsi Myöhänen 180  70 250 H RH-FL B 2
Margman Niten SLK Piret Koor 167  80 247 H RH-FL B 3
Perfect Diamond Shadow Dog IVS Kris Heinsoo 145  74 219 R RH-FL B 4
Margman Acapella SLK Piret Koor 139  87   MR - -
Margman Nacre SLK Piret Koor 131  84   MR - -
Musanterin Qide ROT Rina Leo-Granström 136  70   MR - -

 

 IPO-R EMV 2017 autasustamine - fotod Mihkel Rikas

IPO-R rahvuslikud võistlused

Koer Tõug Koerajuht A  B Punktid Hinne Tulemus Koht
Blaze Cobra MAL Liia Rikkinen 200  92 292 V RH-F B 1
Margman Wildfire Wanda SLK Monika Rusing 110  79   MR    
Nafani Kraig BC Liubov Petrushina 187  90 277 VH RH-FL A 1
Icepeak Prider's Ranger BC Mari Tobias 160  92 252 H RH-FL A 2
Norbon Hill Bell Olive Nuare LAB Aili Kivinurm 175  75 250 H RH-FL A 3
Flatout Fabled SIL Virve Lipsanen 145  64   MR    
Simba MIX Raina Jeeberg 101  72   MR    
Stark Fassen Viktorija SLK Merike Võsu 96  74   MR    
Arabic Z Pekla MAL Ingrid-Olga Verliin 95  95 190 VH RH-FL E 1
Flutwelle Winky SLK Anni Renno 93  92 185 VH RH-FL E 2
Saturain Quantum Of Solace SSN Katrin Laaniste 90  53   MR    

 

 RH-F B jäljevõistluse autasustamine - foto Mihkel Rikas

RH-FL A autasustamine - foto Mihkel Rikas

RH-FL E autasustamine - foto Mihkel Rikas

Lõputort - foto Mihkel Rikas

Võistluste lõputseremoonia järel ja Rahvusvahelise päästekoerte päeva tähistamise puhul pakuti maitsvat torti, mille valmistasid Pagaripoisid!

Palju õnne kõikidele osalejatele!

Täname südamest kohtunikke, korraldajaid, figurante, jäljetegijaid, inimrühma ja kõiki teisi, kes ürituse korraldamisel abistasid!