RV IRO PÄÄSTEKOERTE VÕISTLUSED - TULEMUSED LISATUD!

RAHVUSVAHELISED IRO PÄÄSTEKOERTE VÕISTLUSED IPO-R RH- F ja RH-FL

Aeg:                                 06.-07.10.2018

Võistlusklassid:                IPO-R RH-F E, A ja B (jälg)    

                                      IPO-R RH-FL E, A ja B (maa-ala otsing)

Koht:                               Harjumaa/ Raplamaa

Jäljed:                             Kernu

Maa-ala otsing:                Pihali

Kuulekus ja osavuse plats: Pihali

Kohtunikud:                    J.Ternovec (SI), K.Skulj (SI)

Korraldav organisatsioon: Eesti Otsingukoerte Klubi

Peakorraldaja:                  Marika Reinol

TULEMUSED

Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
RH-FL E
Margman Viksik SLK Marii Pikkoja 93 94 187 VH RH-FL E 1.
Ferdinand Bella Mia RVK Alona Molcanova 97 65 - MR   -
Wunderstern Foster SLK Anne Aasma Erisalu 23 72 - MR   .
RH-FL A
Rissies Mikko SSN Sirpa Turunen 190 78 268 H RH-FL A 1.
Margman Luminosa SLK Monika Rusing 187 81 268 H RH-FL A 2.
Eloketun Aikalisä SLK Virpi Laaksonen 175 87 262 H RH-FL A 3.
Margman Leona SLK Marelle Linde 172 88 260 H RH-FL A 4.
Islandgold Decatur KUL Heidi Levander 187 70 257 H RH-FL A 5.
Helkyn Mesimarja LAB Anna-Mari Matikainen 168 70 238 R RH-FL A 6.
Siimline's Moonbow KUL Reelika Kaasik 156 66 - MR - -
Simba MIX Raina Jeeberg ei osalenud      
RH-FL B
Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern HLK Margot Luukas 189 94 283 VH RH-FL B 1.
Felltop Samurai BC Karoliina Finnilä 185 94 279 VH RH-FL B 2.
Wauhti-Wiivan Legolas KUL Heidi Levander 184 94 278 VH RH-FL B 3.
Saturain Quantum of Solace SSN Katrin Laaniste 181 90 271 VH RH-FL B 4.
Margman Acapella SLK Piret Koor 181 90 271 VH RH-FL B 4.
Noseworks Ukko LAB Kirsi Myöhänen 182 75 257 H RH-FL B 6.
AJ´s Cop KUL Heidi Levander 183 72 255 H RH-FL B 7.
Icepeak Prider's Ranger BC Mari Tobias 153 92 245 H RH-FL B 8.
Margman Niten SLK Piret Koor 153 72 225 R RH-FL B 9.
Ariadna Pathfinder Sardogs VLK Anna Vinogradova 144 62 - MR - -
Oikku MIX Salla Pohjola 120 86 - MR - -
Lex MIX Susanna Tavela 129 kat-kestas - MR . -
RH-F E
Rayntes Ohanna SLK Pille Kask 92 94 186 VH RH-F E 1.
Margman Nacre SLK Piret Koor 71 95 166 H RH-F E 2.
Ringokris Melian Othar KUL Airika Roosma 91 70 161 H RH-F E 3.
Allsaare El Dia SLK Triin Raag 85 70 155 R RH-F E 4.
Margman Yamaica SLK Maire Õunmaa 38 82 - MR - -
RH-F A
Noseworks Ukko LAB Kirsi Myöhänen 38 84 - MR - -
Iines MIX Kirsi Myöhänen 82 85 - MR - -
RH-F B
Blaze Cobra MAL Liia Rikkinen 20 93 - MR - -