IPO-R EMV 2020 & IPO-R võistlused - ajakava lisatud!

Aeg: 24.-25.oktoober 2020
Koht: Pihali, Kohila vald, Raplamaa
Kohtunik: Margot Luukas, FCI
Peakorraldaja: Karin Jagant, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võistluste info ja registreerimine:
Eesti Otsingukoerte Klubi korraldab koostöös EKL-KKK-ga RH-FL B tasemel Eesti Meistrivõistlused (EMV) 2020 maa-alaotsingus. IPO-R Eesti Meister 2020 tiitlile võistlevad koerad, kes on kantud EST-registrisse.

Eesti Saksa Lambakoerte Ühinguga koostöös korraldatakse IPO-R RH-FL võistlused kõikides klassides (RH-FL V, A, B). Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused toimuvad RH-FL B tasemel, Eesti Saksa Lambakoerte Meistritiitel omistatakse parima tulemuse saanud EST-registri saksa lambakoerale.

Võistluste tulemuste alusel autasustatakse IPO-R RH-FL B taseme IPO-R Eesti Meistrivõistluste arvestuses (EST-registris olevad koerad) ja ESLÜ Meistrivõistluste arvestuses (EST-registris olevad saksa lambakoerad). Teisi võistlusklasse autasustatakse saavutatud paremusjärjestuse alusel.

AJAKAVA

Laupäev, s.o 24.10.2020
10:00 – 15:30 A ja B maa-ala sooritused

Pühapäev, s.o 25.10.2020
10:00 - 11:00 V maa-ala sooritused
11:30 – 14:45 A, B, V kuulekuse/osavuse sooritused

Kogunemiskohad:
Maa-ala: AVA GOOGLE LINK

Kuulekuse/osavuse plats: AVA GOOGLE LINK

DETAILNE AJAKAVA OSALEJATELE:

Laupäev:
10:00 – B1 Margman Lumiere
10:45 – B2 Margman Luminosa
11:30 – B3 Margman Acapella
12:15 – B4 Margman Leona
13:00 – B5 Margman Viksik

09:30 B1, teised 1h enne oma sooritust (maa-ala kogunemiskohas)
13:30 A leveli osalejate kogunemine (maa-ala kogunemiskohas)

Pühapäev:
09:30 V osalejad (maa-ala kogunemiskohas)
11:00 A, B osalejad (platsil)

NB! Kaasa VET pass ja tööraamat!

OSALEJAD
Meistrivõistlused IPO-R RH-FL B
Margman Acapella (SLK) ja Piret Koor
Margman Leona (SLK) ja Marelle Linde
Margman Lumiere (SLK) ja Marelle Muru
Margman Luminosa (SLK) ja Monika Rusing
Margman Viksik (SLK) ja Marii Pikkoja

IPO-R RH-FL A
Estrellest Fööniks Farah-Frist (SLK) ja Merike Võsu
Margman Virsik (SLK) ja Liis Kraut
Simba (MIX) ja Teunis Elbertus Tijsseling

IPO-R RH-FL V
Reval Dream Auburn Augustina (LAB) ja Reelika Kaasik
Specled Best Nemo (WSS) ja Anika Einmann
MilkyWay Soul Apollo (KUL) ja Kaire Marttila
Margman Heston Harrington (SLK) ja Marika Reinol