Tuula treeningplats

Asukoht

 

Tuula treeningplats on mõeldud koerte koolitusalade harrastajatele treenimiseks, eksamite ja võistluste ning muude koerte koolitus- või spordiürituste korraldamiseks. Treeningplatsi haldab Eesti Otsingukoerte Klubi.

 

Asukoht: Anu kinnistu, Tuula küla, Saue vald, Harjumaa

 

Platsi koordinaadid 59. 31018291774676, 24.444823683202138

 

Varustus: distantsjuhtimise lauad (3tk), redel, tünnisild, rippsild, liikumatu puusild, teatamiskast

 

Platsil on WC ja samuti aiamaja-varjualune, mida ürituste korral on võimalik kasutada.

 

Kontakt: tuulaplats@otsingukoerad.ee või telefon 521 0320

Tuula platsimaksude arvestus hooajal 2024 on leitav siit!

Broneeringute kalender

Kasutustingimused

 

Tuula treeningplatsi, teenuste ja ruumide kasutamisega kinnitab kasutaja, et on tutvunud käesolevate kasutustingimustega ning kohustub treeningplatsi territooriumi kasutamisel järgima alltoodud reegleid ning tasuma platsikasutustasu vastavalt kehtivale hinnakirjale või kokkuleppele.

 

Koerad, kes viibivad treeningplatsi territooriumil peavad olema terved ja vaktsineeritud vastavalt kehtivatele nõuetele. Kasutaja on kohustatud arvestama teiste treeningplatsi kasutajatega.

 

Kasutaja kinnitab, et vastutab oma koera käitumise ja tegevuse tagajärgede eest, sh. koristab tema järelt. Koristamata jätmise eest on õigus nõuda leppetrahvi 20€.

 

Kasutaja on kohustatud kasutama kõiki rajatisi, treeningvahendeid ning territooriumi heaperemehelikult, treeningu lõppemisel tuleb taastatud algne olukord (sh koristada prügi jms). Territooriumil on prügi mahapanek rangelt keelatud. Kasuta prügi äraviskamiseks selleks ettenähtud kohta.

 

Autoga tohib parkida ainult selleks ettenähtud alale sissesõidust parempoolses servas. Platsile autoga sõitmine ja seal parkimine on keelatud!

 

Treeningplatsi haldaja ei vastuta territooriumil juhtuda võivate mistahes kahjude eest (koerte omavahelised tülid, treeningul saadud vigastused jms).

 

Purunenud inventarist teatamiseks või muude murede puhul võta ühendust e-maili teel tuulaplats@otsingukoerad.ee

 

Tuula treeningplatsi haldaja on MTÜ Eesti Otsingukoerte Klubi.

 

Platsi kasutamise soovist ja broneeringute tegemisest tuleb eelnevalt teavitada, selleks tuleb kirjutada tuulaplats@otsingukoerad.ee või helistada 521 0320.

 

Treeningplatsi kalendrit saab vaadata veebilehel: www.otsingukoerad.ee/tuulaplats

 

Platsikasutustasude hinnakiri hooajal 2024:

 

Hooaeg: mai – oktoober ca 6-7 kuud sõltuvalt ilmast, suurvee ajal või pikemate vihmaperioodide korral ei saa platsile autoga sõita

 

Platsi kasutamine on kõikidele tasuline ning 2024.aastal kehtib platsil järgmine kasutustasude hinnakiri:

  • Hooajamaks 40 EUR – kogu vaba aeg, mil plats ei ole broneeritud, kindel aeg E õhtu Keila trennigrupil + hooajaväline aeg kui ilmastik võimaldab
  • Hooajamaks grupitrennides treeneri juhendamisel 50% täishinnast – 20 EUR – ainult kindel broneeritud grupitrenni aeg, muul ajal lisaks käimisel tuleb tasuda täishind
  • Ühe korra broneering, 1 tunni/korra kaupa, privaatseks treeninguks  – 10 EUR EOKK või RPR liige, 15 EUR mitteliikmed
  • Kogu päeva broneerimine ürituseks või koolituseks – 100 EUR
  • Ürituste ja treeningute korraldamine platsil teistele treeneritele, klubidele ja ühingutele on kokkuleppel, tasumine arve alusel.
  • Tasumine MTÜ Eesti Otsingukoerte Klubi arveldusarvele Swedbank’is EE262200221050221333

 

Kontakt: tuulaplats@otsingukoerad.ee või telefon 521 0320

 

Tuula platsimaksude arvestust hooajal 2024 näeb siit!

error: Content is protected !!